به روز کردن جرثقیل ها

به روز کردن جرثقیل ها شرکت توان صنعت با استفاده از نیروی های متخصص و تجهیزات به منظور بهبود عملکرد جرثقیل ها با توجه به تجهیزات روز اقدام می نماید.

بهبود عملکرد جرثقیل ها فرسوده و کار افتاده

به روز کردن تجهیزات:

اضافه کردن اینورتور، رادیو کنترل، لودلیمیتر، قطع کن های طولی و عرضی، سیستمهای ضد تصادم، سیستمهای توزین و ….

کاتالوگ خدمات ما

شرکت توان صنعت جرثقیل

ساخت جرثقیل

ساخت جرثقیل

در صنایع، یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های جابجایی و انتقال مواد در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد. در میان سیستم های جابجایی و انتقال مواد، جرثقیل ها نقشی اساسی و استراتژیک را بازی می کنند.

انتخاب یک جرثقیل متناسب با شرایط کاری، علاوه بر اینکه باعث تسریع امور، افزایش بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها می شود می تواند ایمنی در کارگاه را نیز تامین کند. از سوی دیگر، خرید جرثقیلی که کارایی آن بیش از نیاز کارگاه صنعتی باشد موجب اتلاف سرمایه خواهد بود. همین امر به روشنی بیان می دارد مشاوره، طراحی و ساخت جرثقیل متناسب با کار از چه اهمیتی برخوردار است.

هنگام طراحی جرثقیل، نکات زیر باید مدنظر قرار گیرند:

 • نوع جرثقیل و طرز عملکرد آن (جرثقیل سقفی، دروازه ای، بازویی و …)
 • تعداد و دفعات بارگیری
 • حداکثر وزن جابجا شده
 • شرایط کاری و پیش بینی مدت زمان عمر جرثقیل
 • حالت های اعمال بار، ابعاد کالای قابل جابجایی
 • شرایط محیطی و شرایط ویژه (دهانه جرثقیل، ارتفاع بالابری، طول مسیر و …)

شرکت جرثقیل توان صنعت با در اختیار داشتن کادری مجرب، آزموده و متخصص و همچنین امکانات فنی لازم، همواره آماده است تا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بازدید فنی، نیازهای صنایع مختلف را برآورده کرده و بر اساس آن اقدام به طراحی و ساخت انواع جرثقیل نماید.

 • امکان عضویت رایگان همراه با رابط کاربری ساده و بسیار کارآمد
 • امکان ثبت و نمایش اطلاعات متنوع شامل تصاویر و توضیحات برای هر محصول یا خدمت
 • اختصاص یک فضای اینترنتی به همراه آدرس اختصاصی رایگان برای معرفی محصولات و خدمات هر کسب و کار(هر کاربر)
 • دسته‌بندی دقیق و پیشرفته موضوعی محصولات و خدمات
 • امکان ثبت خبر، مقاله، پرسش و پاسخ و اطلاعیه برای هر کاربر

اهداف ما

اهداف ما در شرکت جرثقیل توان صنعت شامل:

 1. ایجاد روابط با مشتریان، ارتباط مداوم، ارزیابی و بهبود محصولات و خدمات
 2. ارزیابی فرایندهای داخل سازمانی جهت بهبود دائمی
 3. ارتقاء دانش فنی وارتباطی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت
 4. تعهد همیشگی به ایمنی و کیفیت
 5. تعهد و پایبندی به کار گروهی
 6. ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان
 7. پاسخ سریع و دقیق به مشتریان

پروژه ها

سوالات متداول

مدرن سازی نوار نقاله

مدرن سازی نوار نقاله :

یک سیستم نوار نقاله خوب با طراحی متناسب می تواند طول عمر عملیاتی 5 تا 20سال داشته باشد. طی این مدت نسبتا طولانی، ممکن است کارگاه نیازمند تغییراتی در خط تولید باشد. این جاست که باید بتوانیم سیستم نوار نقاله را متناسب با این تغییرات مدرن کنیم. برای این مقصود می توان غلطک های فرسوده وپر سر وصدا را تعویض نمود یا فریم های جانبی آسیب دیده را فریم های نو جایگزین کرد.

جایگزینی سنسورهای الکترونیکی با سنسورهای مکانیکی باعث می شود که  وزن بسته های حمل شده متناسب و کنترل آن ها بهتر صورت گیرد.

خطوط نوار نقاله را می توان بوسیله موتورهای محرک که دارای حالت استراحت ،حالت تراکم کاری، سرعت کنترل شده و متغیر هستند تجهیز نمود و بدین ترتیب جریان انتقال مواد را بهبود بخشید. نهایتا اگر موتورهای سنتی را با قرقره های مدرن تعویض نمود می توانیم میزان سر وصدا را تا حد قابل توجهی  کاهش دهیم، این امر هم چنین باعث کاهش هزینه ها نیز می شود.

نیاز به انتقال مواد فله به ویژه در مسافت های طولانی، تناژهای بالا و در مسیرهای متفاوت عامل اصلی استفاده از نوار نقاله ها می باشد. به همین دلیل صنعت ساخت نوار نقاله نیازمند همگامی با سایر تکنولوژی ها ی تولید وطراحی سیستم ها است. در برنامه های اجرایی مدرن لازم است تجهیزات سنتی و قدیمی نوار نقاله ها (در انواع منحنی وافقی و…) تغییرات اساسی یافته وبه روز شوند. به عنوان مثال در یک عملیات اجرایی پیچیده و مبتنی بر ابزار آلات دیجیتال لازم است از نوار نقاله های پیشرفته ومدرن استفاده شود.

مشاوره در خرید

ماشین سازی توان صنعت در بعد صادرات، با توجه به خط مشی شرکت، رقابت در بازار های خارجی (کشورهای همسایه) را جزء برنامه های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشور های زیر انجام می پذیرد:

مشاوره رایگان

شرکت توان صنعت سعی نموده ضمن استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و تجهیزات مدرن و پیشرفته در ساخت ماشین های تولیدی سود مورد نظر خود را در فروش بیشتر جستجو نماید.