نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی از جمله خدمات ما در زمینه جابه جایی مواد می باشد.

از جمله نصب و راه اندازی: جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی، نصب انواع بالابر سیم بکسلی و زنجیری، موتورهای طولی و عرضی، کالسکه جرثقیل و همچنین نصب کنسول، تیرهای حمال، رفع عیب و تراز کردن تیر های حمال و نصب ریل های طولی، نصب و راه اندازی انواع سیستم های نوار نقاله لاستیکی و زنجیری، نصب ستون ها و اصلاح سازه، نصب سیستم های برق رسان طولی و عرضی نصب تابلو برق و سیستمهای کنترلی جرثقیل، نصب رادیو کنترل، اینورتر، کلید فرمان، قطع کن های طولی و عرضی، سیستم های ضد تصادم نوری و التراسونیک

شرکت جرثقیل توان صنعت با تکیه بر نیروهای متخصص و مجرب خود در زمینه تجهیزات جابجایی مواد فعالیت می نماید.

این شرکت با داشتن گروه های نصب در خصص های مختلف آمادگی خود را جهت خدمت رسانی اعلام می دارد.

کاتالوگ خدمات ما

ساخت جرثقیل

مزایای خدمات

شرکت توان صنعت، خدمات خود را در زمینه تولید انواع جرثقیل و قطعات مربوطه، به شرح زیر ارائه می نماید:

  1. طراحی و ساخت: جرثقیل های سقفی – جرثقیل های دروازه ای و جرثقیل های نیم دروازه ای – جرثقیل های بازویی – جرثقیل بازویی ستونی و جرثقیل بازویی دیواری – جرثقیل های تک پل و جرثقیل های دو پل – جرثقیل های تک پل آویز – فریم انواع کالسکه (شاسی فرعی) – شاسی جرثقیل، چرخ جرثقیل و کلگی
  2. عرضه محصولات شامل:  فروش انواع بالابرهای زنجیری و سیم بکسلی – فروش قطعات و اجزاء مکانیکال جرثقیل- برق رسان ها و تابلو های برق – ریموت کنترل جرثقیل – سیستم های توزین بار پرتابل- محدود کننده های بار جرثقیل – انواع جاروبک، سی ریل،قرقره و …

کلیه لوازم و قطعات ارائه شده توسط شرکت دارای استانداردهای فنی بین المللی DIN، CE، FEM و … می باشند.

  • پل اصلی: طبق ظرفیت و دهانه جرثقیل به دو صورت تیر استاندارد و یا قوطی جوشکاری شده و مطابق با استاندارهای FEM و DIN ساخته می شود.
  • جعبه چرخ های طولی جرثقیل: جعبه چرخ ها به صورت فریم قوطی شکل ساخته شده و به وسیله چرخ، بلبرینگ و شفت تجهیز می شود. صفحات جلویی مجهز به ضربه گیر و تجهیزات ایمنی برای جلوگیری از سقوط جرثقیل است. چرخ های جرثقیل مجهز به سیستم روغن کاری برای بلبرینگ بوده و به تعمیرات کمتری نیاز دارد. این چرخ ها توسط صفحات اتصال و با پیچ و مهره بسته می شود.

درباره پروژ ها

احداث کارخانه و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و کارا در واحدهای مختلف فنی و مهندسی، طراحی، تولید، مونتاژ، R&D ، کنترل کیفی، بازرگانی و ….

ضمن ارج نهادن به خلاقیت ها و نوآوری توانست خانواده بزرگ توان صنعت را در راه تبدیل شدن به یکی از واحدهای صنعتی فعال در کشور  گردهم آورد.

پروژه ها

سوالات متداول

طراحی جرثقیل

طراحی جرثقیل، نکات زیر باید مدنظر قرار گیرند:

  1. نوع جرثقیل و طرز عملکرد آن (جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و …)
  2. تعداد و دفعات بارگیری
  3. حداکثر وزن جابجا شده
  4. شرایط کاری و پیش بینی مدت زمان عمر جرثقیل
  5. حالت های اعمال بار، ابعاد کالای قابل جابجایی
  6. شرایط محیطی و شرایط ویژه (دهانه جرثقیل، ارتفاع بالابری ، طول مسیر و …)

شرکت جرثقیل توان صنعت با در اختیار داشتن کادری مجرب، آزموده و متخصص و هم چنین امکانات فنی لازم، همواره آماده است تا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بازدید فنی، نیازهای صنایع مختلف را برآورده کرده و بر اساس آن اقدام به طراحی و ساخت انواع جرثقیل نماید.

اهداف ما در شرکت جرثقیل توان صنعت شامل: ایجاد روابط با مشتریان، ارتباط مداوم، ارزیابی و بهبود محصولات و خدمات ارزیابی فرایندهای داخل سازمانی جهت بهبود دائمی ارتقاء دانش فنی و ارتباطی کارکنان بعنوان سرمایه های اصلی شرکت تعهد همیشگی به ایمنی و کیفیت تعهد و پایبندی به کار گروهی ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان پاسخ سریع و دقیق به مشتریان

مشاوره در خرید

ماشین سازی توان صنعت در بعد صادرات، با توجه به خط مشی شرکت، رقابت در بازار های خارجی (کشورهای همسایه) را جزء برنامه های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشور های زیر انجام می پذیرد:

مشاوره رایگان

این شرکت ضمن استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و تجهیزات پیشرفته در ساخت ماشین ها سود خود را در فروش بیشتر جستجو می نماید.