جرثقیل

جرثقیل ماشینی است که به وسیله سیم بکسل یا زنجیر و قرقره برای بلند کردن و حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله عمدتآ برای جابه جایی مواد و تجهیزات سنگین استفاده می شود.

تنوع جرثقیلها از فرم و شکل به تنوع صنایع و مورد استفاده از آنها بستگی دارد. از کوچکترین ها برای مصارف آموزشی تا ساخت وساز به وسیله جرثقیل های برجی (تاور کرین)، ماشینی، بنادر، سکوهای نفتی، ماهیگیری، کارگاهی، صنعتی و …

با صنعتی شدن سریع در بسیاری از نقاط جهان، استفاده از جرثقیل ها به نیازی مشترک تبدیل شده است. در صنایع، یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های جابجایی و انتقال مواد در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد. در میان سیستمهای جابجایی و انتقال مواد، جرثقیل ها نقشی اساسی و استراتژیک را بازی می کنند.

کاتالوگ محصول

انتخاب جرثقیل

انتخاب یک مکانیزم متناسب با شرایط کاری، علاوه بر اینکه باعث تسریع امور، افزایش بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها می شود می تواند ایمنی در کارگاه را نیز تامین کند. از سوی دیگر، خرید تجهیزاتی که کارایی آن بیش از نیاز کارگاه صنعتی باشد موجب اتلاف سرمایه خواهد بود. همین امر به روشنی بیان می دارد مشاوره، طراحی و ساخت جرثقیلی متناسب با کاربرد از چه اهمیتی برخوردار است.

شرکت توان صنعت با در اختیار داشتن کادری مجرب، آزموده و متخصص و همچنین امکانات فنی لازم، همواره آماده است تا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بازدید فنی، نیازهای صنایع مختلف را برآورده کرده و بر اساس آن اقدام به طراحی و ساخت انواع جرثقیل نماید.

گالری تصاویر

توان صنعت متخصص در مشاوره، طراحی، ساخت و تعمیر نگهداری انواع جرثقیل، بالابر و کرین

محصولات دیگر